روش های افزایش لایک در اینستاگرام

روش های افزایش لایک در اینستاگرام

تابه‌حال شده است هرچی پست بزارید ولی آن‌طور که باید و شاید لایک دریافت نکنید؟ برای همه‌ی ما این اتفاق افتاده است. حتی برای من نیز این اتفاقات افتاده است. اما واقعاً روش‌ های افزایش لایک در اینستاگرام چیست؟ آیا روشی وجود دارد که رایگان و به‌صورتی طبیعی این کار را انجام دهید؟ امروز ما قصد دارید در فالوور پلن به‌طور کامل به این موضوع بپردازیم تا به‌راحتی لایک پست‌هایتان را از کمترین حالت به بیشترین حالت برسانید.

چرا باید لایک های خود را افزایش دهیم؟

اگر پیج فروشگاهی داشته باشیم، مسلماً افراد زیادی به پیج ما سر می‌زنند. اما همان‌طور که میدانید پیج های فروشگاهی آن‌طور که باید لایک خوب دریافت نمی‌کنند. به همین دلیل گاهی اوقات اعتماد از مشتری گرفته می‌شود و خریدار خود را از دست می‌دهید. اگر پیج شخصی یا تولید محتوا داشته باشید می‌توانید با افزایش لایک های خود به‌صورت حرفه‌ای در اکسپلورر و هشتگ های راحت دیده شوید و فالوور های خود را نیز از این طریق افزایش دهید. اما اگر بخواهیم به‌صورت موردی به این موضوع بپردازیم. می‌توان گفت که بالا بردن لایک در اینستاگرام باعث رشد مستمر ما و بهتر شدن پیجمان شود. زیرا نرخ تعامل با پیجمان نیز افزایش پیدا می‌کند. پس این موضوع را کاملاً جدی بگیرید.

بالا بردن لایک در اینستاگرام رایگان

حال که متوجه شدیم این موضوع چقدر اهمیت دارد، باید به این مورد بپردازیم که چگونه لایک اینستاگرام را افزایش دهیم تا بتوانیم بیشتر نرخ تعامل را به‌دست آوریم. فراموش نکنید که در این بخش قرار است رایگان‌ترین حالت ممکن را به شما بگویم تا دیگر دغدغه هزینه کردن نداشته باشید. حال این موارد چه هستند:

 1. استفاده از هشتگ
 2. تولید محتوای مستمر
 3. تعامل با رقبا و پیج های مشابه
 4. عنوان مناسب پست
 5. درخواست از مخاطبین

۱٫ استفاده از هشتگ

هشتگ در اینستاگرام یکی از مهم‌ترین موضوعاتی و بخش‌هایی است که همیشه جای بحث داشته است. برخی می‌گویند هشتگ نگذارید. برخی می‌گویند ۳۰ تا بگذارید. برخی می‌گویند هرچقدر گذاشتید خوب است. اما من می‌گویم هشتگ بزارید اما درست بزارید که در مقاله هشتگ در اینستاگرام به‌طور کامل به این موضع پرداختم. هشتگ ها باعث می‌شوند تا شما به‌صورت رایگان فالوور هدفمند جذب کنید. این جذب فالوور هدفمند باعث می‌شود تا افرادی کاملاً به حوزه‌ی شما ارتباط دارند وارد پیجتان شوند. درنتیجه لایک هایتان نیز افزایش پیدا می‌کند.

۲٫ تولید محتوای مستمر

یکی از مواردی که شاید خود من نیز آن را رعایت نکنم، تولید محتوای مستمر و روزانه است. شما با این کار می‌توانید هرروز خودتان را به مخاطبین نشان دهید. همچنین اگر پست‌های خوبی روزانه قرار دهید به اکسپلورر نیز راه پیدا می‌کنید. درنتیجه هم لایک خوب دریافت می‌کنید و هم فالوور جذب می‌کنید. بگذارید یک چیز را صادقانه به شما عرض کنم. افزایش لایک اینستاگرام همواره باعث افزایش فالوورهای شما نیز می‌شود. مگر می‌شود یک پست ۲۰ هزار لایک دریافت کند و ۱۰۰۰ نفر نیز فالو نکنند؟ امکان‌پذیر نیست. پس مطمئن باشید اگر روش‌ها را درست پیاده‌سازی کنید لایک های شما باعث افزایش فالوور های هدفمند شما نیز خواهد شد.

۳٫ تعامل با رقبا و پیج های مشابه

عصری که در حال حاضر در آن قرار داریم، عصر تعامل داشتن است. یعنی شما باید روابط خود را گسترش دهید تا بتوانید پیشرفت کنید. اما چگونه در اینستاگرام این کار را انجام دهیم؟ بهترین کار این است که ابتدا ۱۵۰ تا ۲۰۰ پیج مشابه خودتان یا موازی با خودتان را فالو کنید. فقط دقت کنید که این پیج ها پیج های پربازدید در حوزه‌ای که در آن قرار دارید باشند. سپس با آنها شروع به تعامل کنید. یعنی هر پستی قرار دادند کامنت مرتبط با آن پست قرار دهید. سپس مشاهده می‌کنید که بعد از چند وقت هم فالوور های خوبی دریافت کردید و هم اینکه لایک و کامنت هایتان افزایش پیدا کرد.

۴٫ عنوان مناسب پست

شما جدای از اینکه باید محتوای خوب و کاربرپسند داشته باشید، عنوان شما نیز باید خوب باشد. یعنی هم از جلوه بصری و هم کلماتی که در آن استفاده کرده‌اید کاربر را جذب پست کند. مواردی که باید در کاور پست‌هایتان رعایت کنید به شرح زیر است:

 1. از کلمات سنگین‌وزن استفاده کنید.
 2. از اعداد استفاده کنید
 3. عکس مناسب و مرتبط با پست داشته باشد
عنوان مناسب برای افزایش لایک در اینستاگرام
عنوان مناسب برای افزایش لایک در اینستاگرام

۵٫ درخواست از مخاطبین

آخرین راه این است که از فالوورهایتان درخواست کنید تا پست شمارا لایک کنند. اما مستقیم بگوییم پست جدید را لایک کنند خیر. شما باید مسابقه‌ای را ترتیب دهید که از بین لایک کنندگان این پست، به ۱۰ نفر به قید قرعه فلان جایزه را می‌دهم. اگر پیج فروشگاهی دارید، یکی از جنس‌هایتان را به‌عنوان جایزه در نظر بگیرید. اگر پیج شخصی دارید یک مبلغی را برای این در نظر بگیرید. با این کار افراد به خاطر اینکه در مسابقه شما برنده شوند، مطمئن باشید که پست‌هایتان را لایک خواهند کرد.

روش های افزایش لایک اینستاگرام که نباید استفاده کنید

 • برنامه افزایش لایک اینستاگرام
 • ربات افزایش لایک اینستاگرام
 • گروه های تعاملی
 • ارسال پست به دایرکت دیگران

شما با استفاده از برنامه و ربات‌هایی که باعث افزایش لایک شما می‌شوند باعث بسته شدن پیج اینستاگرامتان می‌شوید. زیرا اینستاگرام به‌شدت با فعالیت ربات گونه و اسپم مخالف است. عیناً این مورد را نیز در قوانین خود ذکر کرده است. پس لطفاً از ربات‌ها استفاده نکنید. در مقابل این دو مورد، گروه‌های تعاملی قرار دارد که هیچ فرقی با ربات گونه بودن شما ندارد. زیرا اینستاگرام از طریق هوش مصنوعی که دارد پس از جند وقت متوجه این فعالیت شما می‌شود.

افزایش سریع لایک اینستاگرام

برخی از روش‌هایی که در بالاتر عرض کردیم، شاید برای شما سخت بود. قبول دارم. زیرا هرکدام از آنها شامل نکات مهمی هستند که باید رعایت کنید. برخی دیگر نیز وقت‌گیر بودند. اما راهی وجود دارد که بتوانیم در کمترین زمان لایک هایمان را بالا ببریم؟ بله وجود دارد. اما باید کمی دست در جیب‌هایتان کنید و هزینه برای آن کنید. اما چگونه؟

۱٫ خرید لایک اینستاگرام

اولین راه و سریع‌ترین راه برای بالا بردن لایک ها، خرید لایک اینساگرام واقعی است. ما این خدمت را در سایت فالوور پلن انجام می‌دهیم. شما کافی است سرویس موردنظر خود و تعداد آن را انتخاب کنید. سپس بعد از واردکردن مشخصات پستتان می‌توانید لایک هایتان را دریافت کنید. لایک های واقعی ما به دلیل اینکه هم ایرانی هستند و هم از سرورهای مختلف ارسال می‌شوند، تأثیر بسیار خوبی را در پیج شما خواهند گذاشت.

۲٫ تبلیغات

دومین راه که گاهی هزینه‌های سرسام‌آور برای شما به همراه خواهد داشت، تبلیغات در اینستاگرام است. شما با این کار می‌توانید لایک های پست‌هایتان را افزایش دهید. اما چگونه؟ به پیج های بزرگ و مرتبط به خودتان پیام می‌دهید و می‌گویید که پست شما را add story کنند. پس‌ازآن در متنی می‌گویید که بنویسند هرکس این پست را لایک کند برنده جایزه خواهد شد. با این روش مشاهده خواهید کرد که به‌راحتی لایک پست‌هایتان افزایش پیدا می‌کنند. اما ازآنجایی‌که این روش گاهی جواب می‌دهد و گاهی خیر، بهتر است از سرویس خرید لایک استفاده کیند.

در پایان

شاید روش‌های دیگری نیز برای بالا بردن like اینستاگرام وجود داشته باشد. اما همه‌ی آنها مستلزم داشتن محتوای خوب و استفاده از روش‌های استانداردسازی پیج است. ممنون خواهیم بود نظرات و تجربیات خود را در این زمینه با ما در قسمت کامنت ها به اشتراک بگذارید.

 

نوشتهٔ پیشین
چگونه در اینستاگرام اینفلوئنسر شویم ؟
نوشتهٔ بعدی
افزایش فالوور با فالو انفالو

پست های مرتبط

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • مرسی از مقاله خوبتون. من از امروز این موارد رو رعایت میکنم و امیدوارم که لایک های پیجم بیاد بالا. خیلی افت داشتم این چند وقته.
  موفق باشید

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست