قوانین خرید و استفاده از خدمات فالوور پلن

 1. ورود هر کاربر به فالوور پلن در هر زمان به معنای خواندن تمامی این موارد و پذیرفتن قوانین سایت است. همچنین استفاده از خدمات نیز به معنای آگاه بودن از شرایط و خدمات فالوورپلن است.
 2. تمام اصول و رویه فالوورپلن منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است. متعاقبلا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در هر یک از قوانین وب سایت ما تغییری ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد. شما نیز توافق خواهید کرد که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 3. تمامی سفارشات موجود در سایت ما بین ۱۵ دقیقه الی ۲۴ ساعت ارسال خواهند شد.
 4. ریزش در فالوور ها وجود دارد. چه کلیه فالوور ها ریزش کنند و یا تعداد کمی از آنها، مسئولیتی بر عهده فالوور پلن نخواهد بود.
 5. ما کیفیت تمامی سرویس های خود را تضمین می کنیم. اما ضمانتی بابت لایک، کامنت و ویو بعد از خرید فالوور به مشتریان نخواهیم داد.
 6. فالوور هایی تحت عنوان لایک زن، در هنگام ارسال تعدادی از پست های شما را لایک خواهند کرد. در ادامه فعالیت شماست که باعث می شود این لایک ها ادامه دار باشند. از این رو ضمانتی بابت لایک کردن همیشگی شما نخواهیم داد.
 7. در هنگام سفارش فرم را با دقت پر نمایید. عواقب اشتباه بر عهده ی خریدار خواهد بود.
 8. پس از ثبت سفارش از پرایویت کردن پیج، تغییر ایدی و یا حذف پیج خودداری نمایید. در صورت انجام نشدن سفارش در این موارد، مسئولیت بر عهده ی خریدار خواهد بود.
 9. اگر به جای لینک پست، ایدی وارد نمایید سفارش برای آخرین پست شما انجام خواهد شد.
 10. در هنگام سفارش حتما پیج خود را پابلیک نگه دارید.
 11. مشتری موظف است پس از ثبت سفارش تا اتمام سفارش خود از هیچ جای دیگر اقدام به سفارش نکند. در این صورت فالوور پلن مختار است تمامی سفارشات ارسال شده را جزو پکیج خریداری شده مشتری محاسبه نماید.
فهرست