خرید فالوور فیک ایرانی اینستاگرام

یکی از ارزان‌ترین سرویس‌هایی که هنگام خدمات instagram می‌توانیم از آن استفاده کنیم، خرید فالوور فیک ایرانی اینستاگرام است. تنها دلیل آن‌هم قیمت پایین این سرویس است. اما این سرویس چه ویژگی‌هایی دارد؟ دلیل ارزانی آن چیست؟ آیا اگر ما اقدام به خرید ۱۰۰ فالوور فیک هم کنیم، بازهم ریزش را تجربه خواهیم کرد؟ سؤالات این‌چنینی که قرار است به تمام آنها بپردازیم. پس با فالوور پلن همراه باشید. در ضمن با کلیک روی لینک زیر می‌توانید مستقیماً به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید.

خرید فالوور فیک ایرانی اینستاگرام
خرید فالوور فیک ایرانی اینستاگرام باعث اعتماد مشتریان شما می شود

چرا برای خرید فالوور ایرانی فیک اینستاگرام ما را انتخاب کنید؟

%
0
رضایت مشتریان
+
0
سفارشات انجام شده
بیش از
0
سال
فعالیت

اهمیت خرید فالوور فیک ایرانی اینستاگرام

همه‌ی ما فعالان در حوزه اینستاگرام اگر باهم روراست باشیم، به دنبال کسب درآمد و افزایش فروش خود در اینستاگرام هستیم. به همین دلیل همواره به دنبال خرید فالوور اینستاگرام و خرید لایک اینستاگرام هستیم. اما خرید follower ایرانی فیک چه ربطی به افزایش درآمد ما دارد؟ آیا فالووری که فیک است می‌تواند مشتری ما شود؟ در پاسخ باید بگوییم خیر، فالوورهای fake هیچ‌کدام مشتری شما نیستند اما می‌توانند مشتری برای شما بیاورند. اما چگونه؟

هنگامی‌که شما شروع به راه‌اندازی یک بیزینس در instagram می‌کنید، مشکل اصلی شما عدم اعتماد مخاطبین است. اگر میلیون‌ها تومان هزینه تبلیغات هم کنید، بازهم کمتر کسی شمارا فالو می‌کند. دلیل آن چیست؟ نداشتن فالوور و لایک مناسب! هنگامی‌که شما فالوور، لایک، کامنت و ویو بالایی داشته باشید نا خداگاه افراد وسوسه می‌شوند که روی دکمه follow بالای پیجتان بزنند. ازاین‌رو همیشه باید سعی کنید این اعداد را بالا نگه‌دارید. اما هنگام شروع بیزینس ما هیچ فالوور و لایکی نداریم. هرچقدر هم تولید محتوا کنیم بازهم نمی‌توانیم آنچه را که به دنبالش هستیم محقق کنیم. پس بهترین راه افزایش فالوور و لایک، کامنت و ویو با خریدن آن است. خدماتی که فالوور پلن به‌صورت حرفه‌ای آن را ارائه می‌دهد.

آیا خرید فالوور فیک اینستاگرام ایرانی به صرفه است؟

سوالی که در ذهن ما نقش می‌بندد این است که این فالوور ها لایک هم نمی‌کنند، باید هزینه‌های دوچندان بپردازم، پس به چه درد ما می خودند؟ در بالاتر عرض کردیم که برای جلب اعتماد در مسیر رشد بسیار مهم است که ما تعداد فالوورهایمان را بالا نگه‌داریم. اما اگر ما فالوور های بالاتری هم داشته باشیم، باز به‌صرفه است؟ در جواب باید بگوییم بله به‌صرفه است. اما چرا؟

شما اگر یک بلاگر و یا یک پیجی باشید که از طریق تبلیغات کسب درآمد می‌کنید، بهترین راه این است که همیشه فالوور ها و لایک های خود را بالا نگه‌دارید. زیر ا می‌توانید از افراد برای تبلیغات پول بیشتری را دریافت کنید. اگر یک پیج فروشگاهی و خدماتی هستید می‌تواند در برند سازی شما نقش مهمی داشته باشد. زیرا هنگام خرید یا استفاده از خدمات نا خداگاه افراد به تعداد فالوور های دو رقیب نگاه می‌کنند. سپس به کامنت و لایک های آنها نگاه می‌کنند و بعد تصمیم می‌گیرند که از کدام‌یک خرید انجام دهند. ازاین‌رو اگر همواره این اعداد را بالا نگه‌دارید در جذب مشتری موفق‌تر عمل خواهید کرد. اما این سرویس چه ویژگی‌هایی دارد؟

اهمیت خرید فالوور فیک ایرانی اینستاگرام
اهمیت خرید فالوور فیک ایرانی اینستاگرام دز چیست؟
سرعت فالوور ایرانی فیک اینستاگرام
سرعت فالوور ایرانی فیک اینستاگرام چقدر است؟

ویژگی های پکیج های فروش فالوور اینستاگرام فیک ایرانی

قبل از هر خریدی ما باید بدانیم محصولی که خریداری می‌کنیم چه ویژگی‌هایی دارد. کی به‌دست ما می‌رسد. برای ارسال سفارش به چه اطلاعاتی نیاز داریم. در این صورت می‌توانیم یک خرید لذت‌بخش و راحتی را تجربه کنیم. ما در follower plan نیز همواره به این موضوع تأکید داشتیم که مشتریان باید بدانند سرویسی که به‌دست آنها می‌رسد چه ویژگی‌هایی دارد. در این بخش قرار است تمام ویژگی‌هایی که برای خرید شما مهم است را بگوییم تا با خیال راحت از خدمات استفاده نمایید.

سرعت مناسب

مهم‌ترین سوالی که هنگام خرید فالوور غیرواقعی برای هرکسی پیش می‌آید، سرعت ارسال سفارش است. سفارشات فالوور ایرانی ارزان ما ۱۵ دقیقه الی ۲۴ ساعت برای شروع افزایش فالوور زمان نیاز دارند. اما اکثراً در همان ۱۵ دقیقه اول کار ارسال شروع خواهد شد. ازآنجایی‌که ما در فالوور پلن به قول و قراری که با مشتریان می‌زاریم پایبند هستیم و اینستاگرام نیز قابل پیش‌بینی نیست، ۲۴ ساعت را برای انجام سفارش همواره اعلام می‌کنیم.

کاملا امن

اگر دیده باشید برخی اپلیکیشن ها یا سایت‌ها برای انجام سفارشات شما رمز عبور درخواست می‌کنند. یعنی به حریم شخصی و امنیت پیج شما ارزشی قائل نیستند. ولی مهم‌ترین دغدغه ما در فالوور پلن، حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربران است. ازاین‌رو برای انجام هیچ خدماتی از شما رمز عبور درخواست نخواهیم کرد. تمامی سفارشات از سرورهای امن و حرفه ای ارسال می‌شوند که مشکلی را برای پیج شما به وجود نیاورد.

بدون نیاز به فالو کردن دیگران

یکی دیگر از معضلات افزایش فالوور حتی فیک، فالو کردن دیگران است. اگر با سایت‌ها و برنامه‌های فالوور گیر کارکرده باشید، متوجه خواهید شد جذب فالوور آنها به روش فالو و آنفالو یا سکه گرفتن درازای فالو کردن دیگران است. اما از این خبرا در فالوور پلن نیست. تنها کاری که شما باید انجام دهید، ایدی اینستاگرام خود را برای ما ارسال می‌کنید و سپس کار افزایش دنبال کننده شما شروع می‌شود. ما بدون اینکه تغییری در پیج خودتان دهید مانند following های خود را افزایش دهید، فالوورهایتان را افزایش می‌دهیم.

خرید فالوور ایرانی ارزان قیمت

بدون شک ارزان‌ترین و باکیفیت‌ترین سرویس فالوور فیک ایرانی که می‌توانید خریداری کنید در followrerplan است. ما به دلیل داشتن سرورهای اختصاصی خدمتگزار شما هستیم. به همین دلیل قیمت‌های فضایی و خیلی بالا را به شما اعلام نخواهیم کرد. زیرا سرورهای ما اشتراکی نیست و تمام خدمات را خود شرکت انجام می‌دهد. به همین دلیل با حاشیه سود کم در کنار شما هستیم.

خرید فالوور فیک با ظاهر طبیعی و ایرانی

اینکه بگوییم تمام فالوور های فیک ایرانی عکس دارند و مشخصات ایرانی دارند، دروغی بیش نیست. زیرا هم‌چین موردی وجود خارجی ندارد. نکته‌ی مهم ip ایرانی فالوور ها است که تماماً در داخل کشور هستند و کار ارسال را برای شما انجام می‌دهد. خرید فالوور فیک با ظاهر طبیعی و ایرانی زمانی امکان‌پذیر است که از سرویس‌های نیمه حرفه‌ای ما استفاده کنید که در صفحه ثبت سفارش موجود است.

فالوور ایرانی ارزان قیمت
فالوور ایرانی ارزان قیمت

آیا خرید فالوور فیک اینستاگرام ایرانی بدون ریزش است؟

سؤالی که خیلی از ما پرسیده می‌شود این است که آیا خرید فالوور فیک بدون ریزش امکان‌پذیر است؟ باید در پاسخ بگوییم خیر امکان‌پذیر نیست. شما اگر فالووری هم خریداری نکنید باز یک تعدادی شمارا آنفالو می‌کنند. می‌دانید دلیلش چه هست؟ چون همه قرار نیست شمارا دوست داشته باشند. شاید خسته‌کننده شده‌اید. شاید اصلاً جوری که قبلاً بودید نیستید و کلی دلایل دیگر برای این امر وجود دارد. در خرید فالوور ارزان هم این امر وجود دارد. اما با این تفاوت که الگوریتم‌های اینستاگرام آنها را حذف خواهند کرد. حال بعد از دو روز یا بعد از شش ماه یا بعد از یک سال. تاریخ دقیقی را برای شروع ریزش نمی‌تواند گفت. به همین دلیل در این سرویس‌ها ما در فالوور پلن تضمینی به ماندن فالوور ها در پیجتان نخواهیم داد. ازاین‌رو چه کل فالوور ها ریزش کنند چه بخشی از آنها، مسئولیتی نخواهیم داشت.

قیمت خرید فالوور فیک ایرانی در فالوور پلن چقدر است؟

بسته به نوسانات دلار و همچنین الگوریتم‌های اینستاگرام قیمت‌ها بالا پایین خواهد شد. ازاین‌رو بهترین راه این است که وارد صفحه ثبت سفارش شوید و قیمت‌ها را روزانه چک بفرمایید. نکته‌ی مهم این است که ما در follower plan همواره قیمت کمتر از بازار را ارائه خواهیم کرد. زیرا حاشیه سود خود را همواره کم نگه خواهیم داشت. بنابراین ارزان‌ترین قیمت فالوور ایرانی ارزان را در سایت ما می‌توانید مشاهده نمایید.

آیا استفاده از خرید فالوور فیک اینستاگرام امنیت صفحه را به خطر می‌اندازد؟

خیر به‌هیچ‌عنوان این اتفاق نخواهد افتاد. زیرا ما با استفاده از روش‌های حرفه‌ای فالوورهای درخواستی را ارسال می‌کنیم که قوانین اینستاگرام را نقض نکنند.

چگونه افزایش فالوور مثل سلبریتی ها داشته باشیم؟

شما با تولید محتوا و در کنار آن افزایش دنبال کننده و لایک پست‌هایتان می‌توانید همانند افراد معروف فالوورهایتان را افزایش دهید.

آیا افزایش فالوور با ریزش حداقلی امکان دارد؟

همان‌طور که در ابتدا عرض کردیم، ریزش در هر پیجی وجود دارد. به همین دلیل ما تضمینی بر این مورد نخواهیم داد.

شروع افزایش فوق سریع بلافاصله پس از انتخاب پکیج امکان پذیر است؟

اکثر سفارشات ما بین ۱۵ دقیقه الی ۲۴ ساعت انجام خواهد شد.

قوانین و نحوه ی سفارش فالوور ایرانی غیر واقعی

همانطور که می دانید هر فروشگاه اینترنتی ای قوانین مخصوص به خود را دارد. به همین دلیل مشتریان قبل از هر خریدی باید قوانین را مطالعه کرده و سپس اقدام به خرید نمایند. قوانین خرید فالوور فیک ایرانی ارزان به شرح زیر است:

  1. پس از سفارش امکان لغو آن وجود ندارد.
  2. لطفا ایدی خود را به درستی وارد نمایید. در صورت هرگونه اشتباه فالوور پلن هیچکونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
  3. تضمینی به لایک و کامنت و ویو از جانب فالوور ها نخواهیم داشت.
  4. ریز در فالوور ها وجود دارد. چه پس از ۲ روز و چه بعد از جند ماه کل فالوور ها ریزش کنند، مسئولیتی بر عهده  ما نخواهد بود.
  5. به پیج های ضد اسلامی و ایرانی، خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و … خدمات ارائه نخواهد شد.
  6. قبل از هرگونه سفارش، پیج خود را از حالت پرایوت خارج کنید و تا پایان انجام سفارش پرایوت نفرمایید. در صورت پراویت بودن و عدم انتجام سفارش، مسئولیتی بر عهده ما نخواهد بود.
  7. سفارشات بین ۱۵ دقیقه الی ۲۴ ساعت شروع خواهند شد. در هنگام سفارش از ما به هی عنوان از سایت های دیگر اقدام به سفارش نکنید. در این صورت فالوور پلن مختار است تمام فالور های اضافه شده را جزو پکیج خریداری شده محسوب نماید.
فهرست