خرید لایک اینستاگرام

برای اکثر ما اتفاق افتاده که محتوای خوب، باکیفیت و حرفه‌ای را در پیج قرار داده‌ایم اما لایکی دریافت نکرده‌ایم. منظور این است که با توجه به فالوور ها، واکنش‌های خوبی را دریافت نکرده‌ایم. این مورد برای اکثر پیج ها وجود دارد. اکثر مخاطبین ما تمایلی به واکنش ندارند تا وقتی‌که افراد دیگر این کار را انجام دهند. خرید لایک اینستاگرام یکی از همین مواردی است که باعث می‌شود بدون هیچ حرکت اضافه‌تری واکنش‌های بیشتری را از مخاطبین خود دریافت کنیم. زیرا تا فالوورها مشاهده کنند که افراد زیادی پست ما را دیده‌اند، آنها نیز سعی می‌کنند تا چند ثانیه و حتی دقیقه‌ای در پست ما باشند و آن را ببینند. این کار باعث می‌شود تا نرخ تعامل با پست شما بالا رود. درنتیجه علامت مثبتی را نیز به ربات‌های اینستاگرام ارسال می‌کند.

خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام واقعی

داشتن لایک های بالا علاوه بر موارد گفته‌شده در کسب درآمد ما نیز تأثیر گذار است. ما فرض می‌کنیم شما ۱۰۰ هزار فالوور دارید و به‌صورت میانگین حدود ۵٬۰۰۰ لایک دریافت می‌کنید. با این اعداد و ارقام می‌توانید برای هر تبلیغ حدوداً ۱۰۰٬۰۰۰ تومان پول دریافت کنید. اما زمانی که like های شما به ده کا و بیشتر از آن برسد می‌توانید مبالغی که از تبلیغات به‌دست می‌آورید را افزایش دهید. شخص تبلیغ دهنده نیز راحت‌تر مبلغ را پرداخت می‌کند. زیرا نرخ تعامل شما از پنج درصد به ۱۰ درصد افزایش پیداکرده است. هرچه این نرخ تعامل بالاتر رود هم برای پیج و هم برای کسب اعتماد افراد بهتر است. ازاین‌رو این مورد را حتماً جدی بگیرید.

پکیج های خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک کم
از ۵۰ عدد تا بی نهایت
 • ارزان ترین قیمت
 • بدون نیاز به پسوورد
 • ارسال بین ۱ دقیقه الی ۲۴ ساعت
افزایش لایک تعداد بالا
از ۲,۰۰۰ عدد تا بی نهایت
 • با کیفیت‌ترین پکیج
 • بدون نیاز به پسوورد
 • ارسال بین ۱ دقیقه الی ۲۴ ساعت
لایک ایرانی و واقعی
از ۱۰۰عدد تا بی نهایت
 • حرفه ای ترین پکیج
 • بدون نیاز به پسوورد
 • ارسال بین ۱ دقیقه الی ۲۴ ساعت

خدمات دیگر فالوور پلن

خرید فالوور
حاوی سرویس های مختلف
 • بدون نیاز به پسوورد
 • فالوور های واقعی و ایرانی
 • ارسال در سریعترین زمان
 • همراه پشتیبانی
افزایش ویو
حاوی سرویس های مختلف
 • بدون نیاز به پسوورد
 • ویو های ارزان و واقعی
 • ارسال فوری
 • همراه پشتیبانی
خرید کامنت اینستاگرام
حاوی سرویس های مختلف
 • بدون نیاز به پسوورد
 • کامنت های سفارشی با متن دلخواه
 • ارسال فوری و در کمتر از چند دقیقه
 • همراه پشتیبانی

خرید لایک اینستاگرام فوری، راهی سریع برای دیده شدن

خرید لایک اینستاگرام آنی باعث می‌شود تا در سریع‌ترین زمان پست‌ها و عکس‌های شما like لازم را دریافت کنند. این کار باعث می‌شود تا در همان دقایق اولیه که پست را قرار داده‌اید، مخاطبان تشویق به واکنش شده و پست شمارا نیز لایک کند. هرچه تعداد افرادی که پست شمارا ببینند و در آن واکنش نیز داشته باشد بیشتر باشد، سریع‌تر می‌توانید به اکسپلورر رفته و از این طریق فالوور های خود را نیز افزایش دهید. این افزایش فالوور برای شما مخاطبینی ارگانیک و علاقه‌مند به همراه دارد. درنتیجه در طولانی‌مدت در کسب درآمد و حتی کسب‌وکار شما تأثیر مثبت می‌گذراد.

این کار برای پیج های فروشگاهی بسیار مهم است. زیرا اعتماد به فروشگاه‌های اینترنتی که در اینستاگرام حضور دارند کمی سخت است. اکثر این پیج ها نیز خرید حضوری نداشته و کار را برای اعتماد مخاطب سخت کرده‌اند. ازاین‌رو برای هر پستی که قرار می‌دهید باید با توجه به تعداد فالوور ها، لایک لازم را نیز دریافت کنید. هرچه این لایک ها سریع‌تر و آنی به پست شما تزریق شود، طبیعی‌تر بوده و مخاطب آن را نیز لمس خواهد کرد. اکثر فروشگاه‌های بزرگ در دقایق اولیه این کار را انجام می‌دهند تا در همان ابتدا مشتری را به پست جذب کرده و شرایط خرید او را مهیا کنند. شما به پیجی با لایک و فالوور کم اعتماد دارید یا به پیجی که در آن مشارکت بیشتر است؟

فهرست پسندیده‌ترین تصاویر اینستاگرامی

خرید لایک اینستاگرام فوری
لایک ایرانی چیست

لایک ایرانی چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

ما کاری به کسانی که به صورت فیک فعالیت دارند نداریم. زیرا هرکس راهبُرد مشخص خودش را دارد. اما کسانی که در شروع کار هستند و یا کسانی که کیفیت از هر چیز مهم‌تر است خرید لایک ایرانی اینستاگرام را به آنها پیشنهاد می‌کنیم. زیرا کیفیت آنها دائمی، بدون ریزش و واقعی است. به همین دلیل به اکسپلورر رفتن و رشد صفحه‌ی شما تأثیر مناسبی دارد. این خدمات به دلیل آنکه کیفیت فوق‌العاده را دارد به یکی از پکیج‌های پرفروش ما تبدیل‌شده است و باعث شده است روزانه هنرمندان، ورزشکاران، اینفلوئنسر ها و… زیادی از ما خرید انجام دهند. دلیل آن‌هم ارسال فوری با بالاترین کیفیت است.

این خدمات علاوه بر تمام این موارد قیمت بالاتری نیز نسبت به نمونه‌ی فیک خود دارد. دلیل آن‌هم بالا بودن کیفیت و لایک توسط پروفایل‌های فعال و واقعی است که صورت می‌گیرد. اگر قصد ما فقط بالا بردن تعداد لایک های اینستا است، بسته لایک فیک کفایت می‌کند. اما اگر قصد داریم حرفه‌ای و به‌صورت درست و اصولی فعالیت کنیم حتماً باید به کیفیت پکیج‌ها اهمیت داده و برای آنها به‌درستی و در جای درست هزینه کنیم. ما در فالوور پلن بیشتر به‌جای آنکه فروشنده باشیم، مشاور هستیم. زیرا پیشرفت و رشد پیج شما برای به درآمد رسیدن اولویت اول ماست.

لایک مسابقه ای چیست؟

پیج های مسابقه‌ای زیادی در اینستاگرام وجود دارد. افراد عکس‌های خود را ارسال می‌کنند و هرکس که تعداد لایک بیشتری را به‌صورت واقعی دریافت کند، برنده است. این‌گونه صفحات اکثر جوایز خوبی را نیز برای برندگان مهیا کرده‌اند که هرکس را وسوسه می‌کنند تا در آن شرکت کند. آیا شما به‌تنهایی می‌توانید از بقیه رقبای خود پیشی بگیرید؟ مسلماً این امکان وجود ندارد. برای این کار ۲ راه وجود دارد. یک اینکه تبلیغ کنیم و دو اینکه از طریق فالوور پلن تعداد آنها را افزایش دهیم. راه اول به دلیل اینکه هزینه‌های زیادی را بر جای می‌گذارد به‌صرفه نیست. اما شما می‌توانید به‌راحتی و با کمترین هزینه سفارش‌های افزایش like خود را ثبت کرده و در سریع‌ترین زمان تعداد آنها را افزایش دهید.

لایک مسابقه ای چیست
مولتی لایک اینستاگرام

مولتی لایک اینستاگرام (لایک برای چند پست)

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که فالوور پلن برای شما فراهم کرده است، خرید لایک برای همه پست‌های اینستاگرام است. شما می‌توانید تنها با یک‌بار خرید، چندین پست خود را افزایش like دهید. به این قابلیت مولتی یا پاور لایک گفته می‌شود. خرید پاور لایک ازاین‌جهت خوب است که در وقت و هزینه‌ی شما صرفه‌جویی می‌کند. مثلاً شما قصد دارید ۱٬۰۰۰ عدد لایک خریداری کنید. اما نمی‌خواهید این هزار عدد بر روی یک پست اعمال شود. با سفارش بسته مورد، این ۱٬۰۰۰ عدد بین ۴-۵ ست تقسیم می‌شود و هریک از آنها ۲۰۰ عدد لایک دریافت خواهند کرد. اما اگر می‌خواستید تک‌تک برای هر پست سفارش دهید زمان زیادی را از شما می‌گرفت.

خرید لایک فیک ارزان اینستاگرام

فیک که به انگلیسی fake نوشته می‌شود به معنای غیرواقعی و غیر اصل می‌باشد. در خرید و فروش لایک اینستاگرام نیز دقیقاً به همین معناست. زیرا افرادی پست‌ها شمارا می‌پسندند که وجود خارجی ندارند. آنها توسط ربات‌های لایک بگیر فقط برای بالا بردن تعداد شمارنده like پست شما ساخته‌شده‌اند. این‌که شما بعد از خرید آنها بتوانید به اکسپلورر رفته و تأثیر فوق‌العاده‌ای را دریافت کنید وجود ندارد. ازاین‌رو اگر لایک های زیادی را دریافت می‌کنید و دوست دارید این عدد بیشتر نمایش داده شود می‌توانید خریداری کنید. در غیر این صورت برای پیج های تازه تأسیس پیشنهاد خوبی نخواهد بود. پنل لایک خارجی ما نیز دقیقاً همین ویژگی‌ها را دارد.

خرید لایک فیک ارزان اینستاگرام
فهرست